Nasz zespół

Paulina Bednarczyk

CHIEF OPERATING OFFICER

Paulina Bednarczyk, Chief Operating Oficer, ma ponad 25-letnie doświadczenie w branży usług profesjonalnych i prawniczych zdobyte w czasie pracy dla centrum usług wspólnych, kancelarii prawniczych i firm doradczych z wielkiej czwórki.

Przez trzy lata jako Head of GSC była odpowiedzialna za stworzenie i rozwój centrum usług wspólnych DLA Piper w Warszawie, obejmującego cztery obszary wsparcia kancelarii: marketing, HR, finanse i IT. Po dwóch latach od założenia spółki zbudowała zespół liczący 240 osób. Była odpowiedzialna m.in. za plan rekrutacji, program rozwoju i utrzymania pracowników, finanse spółki, program tranzycji procesów i zarządzania zmianą, w tym ulepszania procesu – tzw. continuous Improvement.

Wcześniej przez ponad pięć lat pracowała w DLA Piper w dziale finansowym, w tym przez ponad trzy lata na stanowisku Financial Manager gdzie była odpowiedzialna za finanse spółki. Przedtem była audytorem w Deloitte, gdzie prowadziła projekty skupione na branży telekomunikacyjnej. Posiada uprawnienia biegłego rewidenta i ACCA.

SPECJALIZACJA:

Działalność operacyjna spółek
Strukturyzowanie, tranzycja, optymalizacja procesów

M: + 48 501 100 450​
E: paulina.bednarczyk@nglservices.pl