O nas

Kim jesteśmy?

 

Jesteśmy po to, aby pomóc klientom w codziennej pracy: oferujemy kompleksową obsługę czynności administracyjnych i operacyjnych, aby umożliwić klientom zachowanie pełnej koncentracji na podstawowej działalności firmy.

W projektach wykorzystujemy zespoły składające się z praktyków biznesowych z doświadczeniem w doradztwie, centrach usług wspólnych i wewnętrznych działach operacyjnych, a jedną z naszych największych zalet jest umiejętność pracy razem. Oznacza to, że nasi klienci nie muszą angażować się w rozmowy międzywydziałowe – opracujemy ustalenia między sobą przedstawiając gotowe, optymalne rozwiązania.

 

Hybrydowy model współpracy

 

Doświadczenie
i wiedza w zasięgu ręki

 

 

Stworzyliśmy sieć niezależnych konsultantów – doświadczonych profesjonalistów z wiedzą na temat konkretnej branży i zagadnienia.

Niezależnie od tego, czy reprezentują środowisko akademickie, czy biznesowe – wszyscy nasi eksperci mają udokumentowane doświadczenie zawodowe.

Pracując z nami mogą Państwo polegać na doświadczeniu naszych ekspertów i mieć pewność, że nasz zespół wypracuje optymalne, skrojone na miarę Państwa potrzeb rozwiązania.

Sieć zintegrowanych usług

 

Grupa NGL

Grupa NGL została stworzona, aby oferować naszym klientom kompleksowe rozwiązania dla biznesu.

Dlaczego? Wyzwania przed którymi stoją nasi klienci są złożone i często sama znajomość prawa nie wystarcza, aby zaoferować rozwiązanie. Skuteczne doradztwo wymaga multidyscyplinarnego podejścia.

Działalność Grupy koncentruje się na doradztwie prawnym i podatkowym, doradztwie biznesowym, działalności szkoleniowej i wydawniczej oraz usługach wsparcia dla klientów działających zarówno w regionie Europy Środkowo-Wschodniej, jak i na rynku globalnym.